Paskaitos

Paskaitos

Lietimas – tai tarsi kalba, kurią seniai pamiršome...

MA-URI® senovinės žinios

per kūno pojūčius gaivina šiuolaikinio žmogaus suvokimą apie save,
per patirtis augina išmintį,
per iššūkius žadina drąsą,
per pasirinkimus skatina lankstumą,
augina meistriškumą ir moko būti savo gyvenimo šeimininku, gydytoju, mokytoju.


Nuotr.aut. J.Matuizienė

Gera savijauta, sveikata neatsiejamai susiję su savęs pažinimu, sąmoningu gyvenimu, saviraiška. Visapusiškas požiūris į žmogaus fizinę, emocinę-mentalinę, dvasinę sferas, jo santykis su savimi ir kitais žmonėmis bei gamta sudaro žmogaus harmonijos, sveikatos esmę.

MA-URI® savigydos meno praktikė Audronė Karlaitė ir MA-URI® Instituto trenerė Lietuvoje Raimonda Mažeikaitė kviečia stebėti MA-URI prisilietimą ir gyvenimo meną iš arčiau.

Gegužės 15 dieną 18:30 valandą kviečiame į MA-URI pristatymą jaunimui, skirtą tiek moterims, tiek vyrams. Renginys vyks Antakalnyje, Žalianamyje, Vilniuje. Pristatymo metu įgausite daugiau žinių apie kūną, kaip jį puoselėti ir gerbti, minčių ir emocijų tvarką, dvasinę stiprybę. Galėsite gyvai stebėti MA-URI prisilietimo prie kūno demonstracijos fragmentą. (plačiau Facebook paskyroje)

Gegužės 17 dieną 19:00 valandą kviečiame į paskaitą „Gera sveikata – išmintingųjų privilegija“. Renginys vyks Babtyno-Žemaitkiemio dvare, Kauno rajone. Paskaitoje dalinsimės MA-URI savigydos, savęs įprasminimo sistemos ypatumais, demonstruosime MA-URI prisilietimą. (plačiau Facebook paskyroje)

Jei mūsų paklausite "kaip MA-URI gydo?", mes atsakysime, kad tyras, meilės, atjautos ir atidumo prisotintas prisilietimas prie žmogaus, kaip bioenergetinės sistemos, gali VISKĄ. Ateikite ir pasidalinsime tuo su jumis! 

  
A.Karlaitė (kairėje) ir MA-URI trenerė R.Mažeikaitė

 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI