Dvasinių žinių diena Latvijoje 2017

Dvasinių žinių diena Latvijoje 2017

Rugsėjo 18-osios savaitgalį MA-URI komandą jaukiai pasitiko broliai latviai Dvasinių žinių dienoje, milžiniško dydžio Puokainių šventovėje, Latvijoje. 


Puokainių miško akmenų krūsnys, Latvija (nuotr.aut.R.Mažeikaitė)
Manoma, kad Puokainių miške būta centrinės baltų šventyklos (plačiau apie vietovę kviečiame skaityti čia.)

Norime pasidžiaugti ir padėkoti festivalio 'Dvasinių žinių diena' organizatoriams, ypatingai Agnese Irbe už prasmingą renginį ir šiltą MA-URI priėmimą. Likome sužavėti Latvių dvasingumu, jų dainomis ir kanklių muzikos meditacijomis. Dėkojame visiems festivalio lankytojams už jų smalsumą ir nuoširdų domėjimąsi MA-URI savigydos žiniomis.

MA-URI išmintimi plačiomis šypsenomis ir uoliai dalijosi MA-URI trenerė Lietuvoje Raimonda Mažeikaitė, praktikė Jūratė Sabaitė bei MA-URI savigydos meno besimokanti Audronė Karlaitė. 


Iš kairės Jūratė, Audronė, Raimonda. Ryšys su medžiu...

Renginio organizatoriai MA-URI komandai suteikė itin lankomą erdvę šalia vadinamų 'Tiritava' apsivalymo akmenų. Šie akmenys prasmingai atliepė ir MA-URI idėją.


Daugybėje vietų buvojęs MA-URI stalas ir apsivalymo erdvė, Latvija (nuotr.aut.J.Sabaitė)

Lankytojams buvo sudaryta galimybė patiems patirti MA-URI prisilietimą (per rūbus atliekant fragmentą iš MA-URI sesijos). Vieni smalsaudami stebėjo, kiti išdrįso išmėginti. Kelios moterys pasakojo, kad tai, ką patyrė, buvo labai gilu, jautru, joms norėjosi verkti. Aplinkiniai dalijosi, kad stebint MA-URI prisilietimą galima patirti jautrumą ir tyrą susijungimą su žmogumi, juos patraukia atliekamų judesių grakštumas. 


Raimondos mylintis prisilietimas prie nugaros, Audronės Albatroso šokis... (nuotr.aut.J.Sabaitė)

Festivalis baigėsi ugnies ritualu, susietu su artėjančiu lygiadieniu. Na o organizatorė Agnese Irbe pakvietė MA-URI dalyvauti gegužės mėnesį vyksiančiame festivalyje Jelgavoje. 

Kviečiame paskaityti apie festivalį Latvijos Delfi portale ir pasidairyti nuotraukų galerijoje bei pasižiūrėti MA-URI prisilietimo fragmentą per Delfi TV.

Iki kitų mielų susitikimų! 


MA-URI dvasinių šokių akimirka

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI