Žvalumo diena 2018

Žvalumo diena 2018

KIA ORA Žvalumiečiai!!!


(foto ©A.Lukjanov)

Rugpjūčio 25 dieną kaip ir kasmet dalyvavome „Žvalumo dienoje 2018“, tradiciškai vykusiame VU Botanikos sode. Išmeldėme giedrą ir dėkojome Dangui už galimybę išpuoselėtos gamtos apsuptyje pristatyti MA-URI dvasinius šokius ir tyro prisilietimo sesijas. Dėkojame visai MA-URI komandai, kurios gretos kasmet pasipildo ir augančia jaunąja MA-URI karta. Šventės metu buvo jaučiamas ypatingas komandos vieningumas, susitelkimas ir stiprybė.


4 vėjų šokis savęs įgalinimui ir vidinei transformacijai, kuomet esant vieniems šalia kitų galia dvigubėja (foto ©A.Lukjanov)  

MA-URI komandai buvo patikėtas svarbus renginio atidarymo vaidmuo. Iškilmingu kriauklės pūtimu,  Danutės Naujalienės, MA-URI.LT asociacijos pirmininkės, kalba bei dvasinės stiprybės ir išminties Albatroso šokiu visi susirinkusieji buvo kviečiami švęsti gyvenimą ir atverti širdis. Vėliau buvo atliekamas laisvas šokis, į jį įtraukiant ir šventės atidarymo dalyvius. Džiugu, jog žmonės prisijungė šokti šį šokį, gera, kad mes visi tampame atviresni, laisvesni ir galime sau leisti išsiveržti iš mūsų tautai būdingo rimtumo bei susikaustymo.


Albatroso šokis, į svajonę, į pokyčius, į kiekvieno išsiplėtimą krūtinėje (foto ©A.Lukjanov)

Šiais metais atvirumą simbolizavo ir tyro prisilietimo sesijos, kurios šventės dalyviams buvo atliekamos po atviru dangumi, skambant polinezietiškai muzikai bei saugią ir šventą erdvę kuriant aplinkui šokančiai MA-URI komandai. Šventės dalyvė, išbandžiusi MA-URI prisilietimo galią, dalijosi savo patyrimu: „jaučiausi tokioj palaimoj, ir tas oras, ir tiek daug meilės man visi čia po to siuntė – ir aš taip ir jaučiausi. Ir jautėsi, kad širdy vis tiek dar yra kažkokio skausmo, bet, iš tiesų, dabar nesvarbu tai“.


Tyro MA-URI prisilietimo akimirkos apsuptos Albatroso šokio sparnais (foto ©A.Lukjanov)

Džiugina tai, kad vis lengviau tampa skleisti MA-URI savigydos meno žinias. Ateinantys šventės dalyviai keičiasi, auga jų sąmoningumas – jie ateina atviresni, ieškantys ir prisiimantys atsakomybę už savo fizinę ir dvasinę sveikatą. Savo ruožtu, MA-URI bendruomenė, vieningai susitelkdama perteikti šio gydymo meno aidus, išpildydama tai, stiprėja ir auga pati.


MA-URI prisilietimo elementų pristatymas  (foto ©A.Lukjanov)


Stebinti ir kartu besimokanti auganti jaunoji MA-URI karta – mūsų vaikai  (foto ©A.Lukjanov)

O kaip gi „Žvalumo diena" be mūsų mylimos Danutės gimtadienio! Visos bendruomenės mylima drauge ir kolege – su gimties švente šį gražų rugpjūtį!


Lai gyvenimas Tau, Danute, negaili bučinių!  (foto ©A.Lukjanov)

Dėkojame Ramunei Žukauskienei, renginio pagrindinei organizatoriai, kad kasmet mūsų laukia su meile ir pasitikėjimu. Mums visiems gera matyti, kad žmogui įdomi jo sveikata, jis ieško ir atranda būdus save mylėti, stiprinti, dalinti gerumą artimiesiems ir draugams. Mylėkime gamtą ir save joje, puoselėkime fizinį kūną, jausmus ir mintis, šokime sava dvasia ir džiaugsmingai pasitikime rytojų. Iki susitikimų kitais metais!

MA-URI komanda


(iš kairės) Rūta, Danuta, Audronė, Raimonda, Sigita, Irutė, Jurgita, Birutė, (priekyje) Vėjūnė ir Saulė, (už kadro) Danutė :)  (foto ©A.Lukjanov)

Arohanui!

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI