Moters ciklas ir sveikata

Moters ciklas ir sveikata

  Seminaras: Moters ciklas ir sveikata

 

  Mokytoja: Mama MA-URI projekto vadovė

 

Helle Hestbjerg iš Danijos  

 TOS dienos. Vienoms moterims jos skausmingos. Kitas tuo metu lydi bloga nuotaika ar liūdesys. Dar kitoms tai yra tik neišvengiama būtinybė - naudinga tada, kai norisi turėti vaikų. 

Metas prikelti kūrybinę, gydomąją galią, glūdinčią moters įsčiose. Kad ji augtų, skleistųsi ir sužydėtų. Tegul ta ypatinga galia pabunda ir laimina kiekvieną Tavo dieną. Pajusk ją kaip dovaną, gerinančią Tavo savijautą, santykius šeimoje ir su kitais žmonėmis.

Klausysime   Helle paskaitos. Atliksime paprastus pratimus, kurie padės pajusti mūsų moteriškąją  esmę, dalinsimės savo patirtimi.

 

 

 Mama MA-URI: polineziečių gyvenimo išmintis apie moterį.

 

Mama MA-URI - gydančioji, stiprinančioji sistema, skirta šiuolaikinėms, civilizuoto pasaulio moterims.

Remdamasi KŪNO IŠMINTIMI, Mama MA-URI naudoja tam tikrų šokių judesį ir masažo  prisilietimą.  Šios priemonės padeda subalansuoti moteryje vyriškąją ir moteriškąją energijas. Pasiekusios harmoniją, tampame stiprios, geriau pažįstame ir gerbiame skirtumus tarp vyrų ir moterų. Savo moteriškąja jėga galime ne tik gydyti save, bet ir turėti sveiką šeimą, kurti ateities kartoms geresnį pasaulį.

  Apie Helle

 

Pačios Helle’s asmeninis augimas prasidėjo nuo savo sergančių įsčių gydymo ir moteriškosios energijos žadinimo. MA-URI ir Mama  MA-URI gydymo sistema jai pačiai padėjo  atrasti savo vidines galias. Gyvenimo filosofija, pagrįsta senovės polineziečių tradicijomis, paskatino Helle domėtis psichologiniais ir dvasiniais kiekvienos savo ciklo fazės aspektais.

Praėjusiais metais Helle Vilniuje skaitė paskaitą " Moters ciklas ir moteriškoji galia " Šį kartą ji skatins moteris dar giliau pažvelgti į save ir pajusti moteriškosios energijos poveikį.

Laukiamos visos moterys - ir vaisingo amžiaus, ir tos, kurioms jis  jau baigėsi. Savyje atrasta moteriškoji galia kiekvienam gyvenimo tarpsniui suteiks džiaugsmo ir žavesio.

 

  Seminaras vyks jogos centre Savitri, adr. Augustijonų g. 2:

 

  rugsėjo  3 d.  18.00 val. 

 

 Seminaro kaina – 40 lt

 

 Reikalinga išankstinė registracija: tel. 867304557

 

                               jurgamoz@gmail.com

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI