Žvalumo diena 2017

Žvalumo diena 2017

Džiaugiamės, kad lietus apėjo VU Botanikos sodą ir saulės nutviekstoje pievoje galėjome švęsti Žvalumo dieną bei dalintis MA-URI dovanomis. Dėkojame žvaliai, džiaugsmingai, energingai ir draugiškai MA-URI komandai už dalyvavimą garsinant MA-URI.

Žvalumo dienos organizatoriai patikėjo MA-URI komandai atverti šventės vartus su Keturių vėjų MA-URI šokiu, po kurio nuo renginio atidarymo iki vakaro vyko intensyvus darbas MA-URI lankoje. Šiemet atsivėrėme plačiai šokiams, MA-URI prisilietimo demonstracijoms ir pokalbiams su lankytojais po atviru dangumi. Besibūriuojantys galėjo linguoti Albatroso, keturių vėjų ritmu, o taip pat stebėti MA-URI šventumo pripildytą prisilietimą. Nenuobodžiavo ir vaikai: juos mokėme dėmesį lavinančių ir džiaugsmą teikiančių polinezietiškų žaidimų, tinkamų ir suaugusiems.   

Visa erdvė tapo išprausta MA-URI energijos. Šeimos, jauni ir senoliai domėjosi, kaip galėtų pažvelgti į save ir savo kūną, dalijosi, kas jiems svarbu ir brangu siekiant savo gyvenimo būdą pripildyti stiprybės ir sveikatos.

Širdingai dėkojame kiekvienam prisidėjusiam prie šios šventės kūrimo ir išpildymo. Šie jaukūs susitikimai kaskart praturtina kiekvieną, o kažkam galbūt tampa naujo kelio į savęs pažinimą pradžia.

Su meile,

MA-URI.LT asociacija

MA-URI komandos šventėje akimirkas galima pamatyti čia. Žemiau dalijamės keliomis iš jų. Nuotraukų autorė J.Sabaitė.

 

 

 

 

 

 

 

...o pakeliui paminėjome ir mūsų mylimos Danutės gimtadienį, geltonas vainikas jai iš pievų (nuotr.aut. jos dukra Roberta)

 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI