Mama MA-URI seminarai

Mama MA-URI seminarai

Helle Hestbjerg iš Danijos seminaras

Moters galia – jos cikliškoje prigimtyje

Moderniame pasaulyje siekdamos lygių teisių moterys prisitaikė ir padėjo atsirasti visuomenei, kurioje dominuoja vyriška energija. Šiuolaikiniai žmonės sukūrė labai griežtos struktūros visuomenes, kuriose svarbiausia yra greitis, taisyklės, kontrolė ir hierarchija. Didžiąją dalį vertybių nulemia ekonomika, o siekiant kontroliuoti žmones ir gamtą naudojama chemija.

Moterys turėjo daug rimtų dingsčių kovoti už lygias teises, tačiau šios kovos „šalutinis poveikis“ – tai, kad nepaisoma ar pamiršta svarbi moters prigimties dalis. Moterys pamynė savo ciklišką prigimtį, prarado ryšį su dalimi savo moteriškos galios, atsisakė dalies savo atsakomybių.

Šiandien mes praradome harmoniją, nulemtą pagarbos tiek vyriškai, tiek moteriškai galiai, bei gilaus cikliškos prigimties suvokimo.

 Kaip susigrąžinti pusiausvyrą?

 

Seminare bus pateikiami galimi atsakymai į šį klausimą. Mama MA-URI projekto, padedančio modernios visuomenės moterims išgyti ir susigrąžinti savo galias, įkūrėja Helle Hestbjerg kalbės apie mėnesinio ciklo galią, remdamasi MA-URI Hunos – gyvenimo filosofijos, grindžiamos senovės Polinezijos išminties principais ir tradicijomis, – aspektais.

Atradusios savyje pusiausvyrą, mes galime tapti galios moterimis, gerbiančiomis vyrų ir moterų skirtumus. Galime panaudoti moterišką galią, kad išgydytume save ir šiandienį streso kupiną pasaulį.

 

 Kia Ora!

Daugiau informacijos apie Mama MA-URI projektą galite rasti www.mama.ma-uri.org

Seminaras vyks jogos centre Savitri, adr. Augustijonų g. 2:

Rugpjūčio 16 d. 19 val. (Kaina 40 lt.)

 

 Registruotis galite: tel. 867304557 ir 86713570

 

 

arba el.paštu jurga@svedas.net ir jurgamoz@gmail.com

 Daugiau informacijos apie Mama MA-URI projektą galite rasti:

www.mama-ma-uri.org,

 

www.matariki.lt

 

 

 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI