Žvalumo diena 2016

Žvalumo diena 2016

Praskriejo saulėta vasaros diena, rugpjūčio 27-oji. Įvykusioje spalvingoje, kvapų, garsų, judesio ir prisilietimų pripildytoje, sveikatingumą propaguojančioje Žvalumo dienoje susitikome vieni su kitais kaip didelė šeima. Renginį atidarėme džiaugsmingai ir subtiliai – visa MA-URI komanda, kurioje šiemet sukiojosi net 17 dalyvių, šokome Albatroso šokį, plačiais rankų mostais ir basomis kojomis lietėme Motulę žemę, dėkojome už jos dovanas.

Visos MA-URI komandos dalyvių vardu norime padėkoti šventės organizatoriams ir rėmėjams už nuotaiką ir patirtimis praturtintą laiką. „Ačiū organizatoriams už tokią nuotaikingą, įvairiaspalvę ir sveiką šventę, kur propaguojamas sąmoningas gyvenimas, meilė, draugiškumas... Ačiū VU Botanikos sodo puoselėtojams už tą įstabią gamtos grožio žaliąją karalystę. Ačiū visiems dalyviams už nuoširdumą, dalijimąsi savo pašaukimo dovanomis, toleranciją ir šypsenas. Ačiū lankytojams, kurie atėjo, norėjo ir mokėjo priimti įvairiaplanes dovanas. Ir ačiū mūsų linksmai MA-URI komandai. Dėkoju, dėkoju, dėkoju“, –  iš karto po šventės dalijosi mūsų mylima MA-URI trenerė Raimonda Mažeikaitė.

Šiais metais Žvalumo dienoje dalyvavo daugiau nei 40 įvairių organizacijų ir sveiko gyvenimo būdo entuziastų, o lankytojų buvo pilni VU Botanikos sodo vingiai. Dar kartą pamatėme, kaip kiekvienam atėjusiam žmogui yra svarbu išorinio ir vidinio pasaulio darna, fizinė ir dvasinė sveikata, pilnavertis džiaugsmo ir gyvybinės jėgos pilnas gyvenimas. Džiaugiamės, kad puoselėdami nuostabias MA-URI dovanas galime dalintis jomis ir įkvėpti žmogų mylėti bei drąsiai siekti savo svajonių, su pagarba ir šventumu priliečiant kūną, o per jį – žmogaus istoriją.


Prisilietimo akimirka. © J. Sabaitė

Renginyje netrūko siurprizų. Vienas iš jų – Lietuvos visuomenės informavimo priemonių susidomėjimas šiuo renginiu ir jo dalyviais, kuo visi užsiima ir ką gali pasiūlyti Lietuvos žmonėms. LRT televizijos bei TV3 žinių žurnalistai kalbino mūsų komandą su Raimonda priešakyje. Taigi kviečiame pasižiūrėti tiems, kam smalsu, ką gi papasakojome žurnalistams.

LRT mediatekoje. Žiūrėkite nuo 15:15 minutės.

TV3 žinių 240 serija. Žiūrėkite nuo 31:59 minutės.

Dėkojame už įsimintinas akimirkas mūsų kolegei Jūratei Sabaitei (MA-URI Upė) ir jomis dalijamės kviesdami dar kartą stabtelti ir pasidžiaugti šiluma, susitikimais. (spauskite ant nuotraukos žemiau)


MA-URI komandos Albatroso šokis, © J. Sabaitė

Aroha nui,

Jūsų MA-URI komanda

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI