MA-URI komanda Jogos dienose 2015

MA-URI komanda Jogos dienose 2015

Auksu pasidabinusio rudens potėpiuose visi susitikome...

Jogos dienose spalio 23-25 dienomis LITEXPO parodų rūmuose MA-URI® komanda pritraukė gausą smalsaujančių ir besidominčių žmogaus gijimo ir atsivėrimo galia, kurią iš gilumos užčiuopia MA-URI® Savigydos menas (angl. MA-URI® Healing Arts).

MA-URI® Instituto sertifikuotos I Modulio trenerės Lietuvoje Raimondos Mažeikaitės ir tarptautinio Mama MA-URI® projekto grupės narės Jurgos Mozūrienės (matariki.lt) skaityta paskaita apie MA-URI® Mokymą bei Mama MA-URI® pritraukė gausą klausytojų. Jų dauguma liko neabejingi išgirstiems žodžiams, Šventam MA-URI šokiui, Šventam MA-URI prisilietimui.  

Daugybę norinčių savo kūnu išbandyti koks gi jausmas, kai prisiliečiama MA-URI Meilės energija, atvirai ir nuoširdžiai pasitikimo MA-URI® Savigydos meno praktikuotojos Esmiralda,JūratėIrutė.     

Dėkojame kiekvienam atėjusiam, uždavusiam klausimą ar tyloje palydėjusiam MA-URI®spinduliuojančią energiją. Dėkojame MA-URI komandai, susitelkusiai ir visad pasiruošusiai priimti kiekvieną žmogų. Su džiaugsmu ir dideliu įkvėpimu laukiame kitų susitikimų. Juk gera dalintis ir nešti žinią apie tai, kokia Šviesa ir Galia spinduliuojame kiekvienas atskirai ir visi drauge.

Dalijamės keliomis renginio foto akimirkomis (nuotr.aut.J. Sabaitė). Daugiau apie renginio dalyvius galite paskaityti čia.

Taip pat galite paskaityti mūsų lankstinuką apie MA-URI®.
Plačiau apie MA-URI® skaitykite www.ma-uri.org bei mūsų tinklapyje www.ma-uri.lt 

Lai rudenio auksu nubarstytas vėjas pakedena šviesias mintis, skaidrius jausmus. 
Lai spalvos ir darbai įkvepia Dvasios šokiui!

Kia Ora!

 

MA-URI® Švento prisilietimo meno (angl. Bodywork) demonstracijos akimirkos

 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI