Žvalumo diena Kairėnuose 2015

Žvalumo diena Kairėnuose 2015

Jau antrus metus iš eilės MA-URI® Lietuvoje komanda rugpjūčio 29 dieną Kairėnuose, VU Botanikos sode vykusioje sveikos gyvensenos populiarinimo šventėje "Žvalumo diena 2015" sutikome visus, atėjusius pamatyti bei pajusti MA-URI® Švento prisilietimo meno Grožį ir užburiančią Galią. Su džiaugsmu, palytėtu Saulės spindesio, pristatėme MA-URI filosofiją, atlikome Švento prisilietimo sesiją, pasidalijome  MA-URI Šokio ritmu. Smalsaujantys galėjo išbandyti MA-URI prisilietimą. 

Smalsaujantys klausinėjo, kuo MA-URI ypatingas, kaip jis padeda žmogui. Apibrėžti ir į žodžius įvilkti, kas yra MA-URI, nepaprasta. Su šypsena kiekvienas galėjome tvirtai ištarti, kad tai – savo Gyvenimo pažinimo Kelias, kuriame mokomės atverti savo vidines galias, susijungti su savo šaknimis ir visa Kūrinija, išdrįsti žengti už savo ribų ir gyventi laimingi, pilni džiaugsmo Širdyje. Juk ateiname čia įgyvendinti savąją Lemtį; įveikę fizines, emocines ar dvasines kliūtis, tapti Meile, kuriame esame kiekvienas. 

Dalijamės keliomis renginio foto akimirkomis, nutikusiomis prie MA-URI palapinės.

 

 


Praėjusių metų renginio akimirkos MA-URI komandos akimis yra čia.

Daugiau apie MA-URI® kviečiame skaityti www.ma-uri.lt bei MA-URI® Kūrėjų internetiniame puslapyje www.ma-uri.org

Palytėti spinduliuojančios Vasaros prisilietėme prie to, kas išties svarbu! Su šypsena ir Branda pasitinkame spalvotąjį rudenį.. Kia Ora!  

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI