Helsus Latvijoje 2018

Helsus Latvijoje 2018

KIA ORA visiems!

Norime pasidžiaugti šiltu ir nuoširdžiu susitikimu su mylimais kaimynais latviais jų organizuotame sveikatingumo festivalyje „Helsus 2018" (www.helsus.org), vykusiame gegužės 19 dieną Uzvaras Parke, Jelgavoje.


MA-URI komanda Helsus 2018, iš kairės Raimonda, Irena, Danutė (foto J.Sabaitės)

Festivalio organizatoriai visus kvietė prisiliesti prie šeimos: stabtelti ir susimąstyti, kokie mūsų santykiai šeimoje, prisiminti ryšį su protėviais, stebėti giminės svarbą, šeimos tradicijų, vertybių puoselėjimo būtinybę, puoselėti šeimos fizinę ir dvasinę sveikatą. Esame dėkingi latviams už šiltą priėmimą ir dalijimąsi žiniomis su lankytojais, dalyviais.


Dalyvių pavėsinės Helsus 2018 (foto J.Sabaitės)

Festivalio metu MA-URI Lietuvoje trenerė Raimonda Mažeikaitė, MA-URI praktikės Irena Užlienė, Audronė Karlaitė, Danutė Naujalienė, ir Jūratė Sabaitė šoko MA-URI pozicijų šokius, pasidalijo bandomosiomis prisilietimo sesijomis, pasakojo festivalio lankytojams apie MA-URI filosofiją ir misiją. 

Likome nuoširdžiai nustebinti, kad lankytojai net bandomosios sesijos metu, kurios trukmė 15-20 min., giliai susijungdavo su savimi, po sesijos nuoširdžiai dalijosi patyrimais. MA-URI komandai teko rašyti norinčius patirti prisilietimo sesiją į eilę, nes nespėjome vienu kartu priimti visų norinčių.


Audronės prisilietimas krūtinei (foto J.Sabaitės) 


Danutės prisilietimas nugarai (foto J.Sabaitės)


Lankytojos pasidalijimas pojūčiais po MA-URI prisilietimo

Latviai apgailestavo, kad Latvijoje nėra MA-URI, todėl mes juos skatinome atvykti į MA-URI mokymus, kad patys galėtų tapti MA-URI praktikais ir dalintis MA-URI dovanomis.

  
Festivalio MA-URI veidai (iš kairės) Audronė, Raimonda, Jūratė ir renginio organizatorė   

Iki kitų susitikimų šią vasarą!

MA-URI.LT asociacija

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI