Mokymo programa "MA-URI® išminties takai"  

Mokymo programa "MA-URI® išminties takai"  

Kai Pasaulis stovi ant didelių pokyčių slenksčio, MA-URI Žmonijai atveria naują mokymosi programą. MA-URI®- unikalios žinios, kurių šaknys glūdi senosiose Polinezijos įgalinimo tradicijose,  pritaikytos šiuolaikiniam žmogui susigrąžinti savo galias ir išpildyti savo  lemtį. Vienas pagrindinių įrankių šiam tikslui pasiekti - MA-URI šokiai - dvasiniai, galingi transformacijų šokiai, atėję iš senovės tradicijų per Protėvius, kai  žmogus dar turėjo ryšį su savimi, su gamta ir su viskuo  aplinkui, mokėjo gyventi meilėje ir darnoje su visa Kūrinija.

Nauja programa susideda iš 2 dalių. Pirmoji programos dalis nukreipta į fizinės, emocinės-mentalinės realybės įvaldymą, o antroji - į dvasinės. Pirmoji dalis vyksta Lietuvoje lietuvių kalba. Mokymus veda MA-URI instituto mokytojos Raimonda Mažeikaitė ir Danutė Naujalienė, kurios pakvies patyrinėti ir pakeliauti MA-URI Šokių Išminties Takais.

Programos tikslas - suteikti studentams savipagalbos priemones ir patirties, ieškant svarbių atsakymų į pagrindinį egzistencijos klausimą „KAS AŠ ESU?“

Tad  k v i e č i a m e  Jus į ypatingą patyriminę, savęs ieškojimo ir savęs įgalinimo kelionę - MA-URI Šokių Išminties Takais:

  • Putangi tangi (Rojaus anties) takas        
  • Albatroso takas                                
  • Nga Hau E Wha( 4Vėjų) takas         
  • Kotuku (Baltojo Garnio) takas          
  • Laumžirgio takas                                

Kiekvienas Išminties takas ves savais kalnais ir kalneliais, tuneliais ir vandenynais į atradimą kas jūs esate, į dieviškąjį Aš, į ten, kur yra tikroji vidinės galios karalystė. Ves tyrinėti kylančius klausimus: „Kur aš dabar esu savo gyvenime?“, „Kokie mano įsitikinimai, požiūris, vertybės ir lūkesčiai?“, „Ką noriu, turiu pakeisti, kad įgaučiau didesnę laisvę, džiaugsmą, nepriekaištingą sveikatą, meilės santykius, galėčiau rasti pasikartojančių problemų sprendimus?“.

MA-URI suka gyvenimo vairą į save, kad pats žmogus atsakingas už savo gyvenimą, jis pats yra jo kūrėjas, todėl didžiulis dėmesys mokymų metu bus skiriamas išvystyti visų gyvenimo aspektų meistriškumą.

MA-URI siūlo šias praktikavimo priemones:

1) MA-URI specialius padėčių šokius ir pratimus, siekiant savęs įvaldymo, didesnės savimonės, gilesnio suvokimo apie jūsų santykius su Gyvenimu, Šeima/ Žmonija, su Gamta, su Žeme ir kt. 

2) MA-URI principus ir požiūrį į gyvenimą per džiaugsmingas ir įgalinančias patirtis.

MA-URI išminties paukščiai paskraidins savo šokiais, įsuks į greičio ir drąsos verpetą, atvers širdį laisvei mylėti, kad neįmanoma trasa taptų įveikiama, kad ši prasminga, pilna nuotykių ir iššūkių savigydos kelionė būtų smagi ir įdomi. Ši kelionė skirta padėti užsiauginti sparnus, pakilti, jausti gyvenimo tėkmės grožį, gėrėtis jo didingumu ir sklęsti nuolatinio dėkingumo šventėje....  Haumi e hui e taiki e!

Putangi Tangi Šokis nukreips Jus į fizinio kūno sustiprinimo galimybes, puoselėjimą, pajautą, meistrišką fizinės realybės kūrimą, laiko, judesio, šokio, dėmesio, savidisciplinos prasmę ir tikslą bei supažindins su šiuolaikinių dvasinių mokslininkų išmintimi, kurie bando paaiškinti neįminamas senovinių žinių mistiškumo ir galios paslaptis.

Albatroso Šokis padės praplėsti suvokimo ir gyvenimo galimybių ribas, padaryti daugiau nei atrodo įmanoma, padės atverti širdį švelnumui, dėkingumui, meilei, drąsai, atneš išminties į emocinę sferą.

Nga Hau E Wha Šokis ves į savo ašies atradimą ir stiprinimą, pokyčių, džiaugsmo, ritmo, buvimo šioje akimirkoje magiją.

Kotuku Šokis padės atsiverti žinojimui, aiškumui, daugiadimenciniam suvokimui, susijungimo, šventumo, dvasinės realybės žinioms.

Laumžirgio Išminties Takas apjungs visus takus ir lydės jus jūsų pasirinktame kelyje į jūsų pačių transformaciją, tikslus ir svajones. Arohanui!!!

Pabaigę MA-URI mokymo programos 1 dalį turėsite vertingą supratimą apie savo fizinę, mentalinę-emocinę ir dvasinę sveikatą bei jos gerovę. Jūs taip pat mokėsite praktikuoti principus, būsite įvaldę MA-URI įrankius bei mėgausitės judesio, ritmo ir šokio magija, kaip būdu pakeisti ir išplėsti savo gyvenimo suvokimą. Tai leis džiaugsmingiau, sveikiau ir pilnavertiškiau gyventi.

 2 DALIES MOKYMAI NAUJOJOJE ZELANDIJOJE

Tie, kas norės aukščiau pakilti su MA-URI šokančių paukščių sparnais, giliau ir plačiau žengti MA-URI išminties takais ir išsiugdyti dvasinį požiūrį į gyvenimą, padėti ne tik sau, bet ir kitiems, galės tęsti mokymus Naujoje Zelandijoje, kuriuos ves patys MA-URI Instituto kūrėjai Katja ir Hemi Hoani Fox. Čia jūs turėsite unikalią galimybę studijuoti ezoterinius MA-URI mokymo aspektus ir išmoksite išsiugdyti naujus dvasinius įgūdžius ir požiūrius į gyvenimą.

Tačiau prie vykstant į Naująją Zelandiją būtina praeiti MA-URI Išminties takų 2 dalies įvadą, kuris vyksta Lietuvoje. Pagrindinis šio įvado mokymo tikslas - supažindinti su MA-URI prisilietimo prie kūno dilbiais sesijų (angl. bodywork) grakštumu ir grožiu bei išmokyti įsisavinti šį sakralų ir galingą savęs transformacijos metodą.

Tolimesnis MA-URI 2 dalies mokymas vyks pačioje maorių kultūros širdyje - tradicinėje maorių Marajoje (maorių susitikimo namuose), kur Protėviai susitiks su Palikuonimis, kad pagerbtų jų senąsias tradicijas! Šie mokymai skirti studentams, kalbantiems angliškai, nes visa mokomoji medžiaga ir bendravimas vyks tik anglų kalba.

Pagrindinis 2 dalies mokymo Naujoje Zelandijoje tikslas - gilinti žinias ir patirtį MA-URI bodywork sistemoje. Be to, bus mokomi ir praktikuojami nauji dvasiniai šokiai, leidžiantys pajusti sąmonės pakilimą ir gilią vidinę ramybę bei harmoniją.

Ir galiausiai, norėdami užmegzti dvasinį santykį su Žeme, Gamta, Dieviškumu, būsite pakviesti pavaikščioti po Aotearoa (NZ) miškus ir krūmynus, kurie dar mena Juros periodo laikus, pabuvoti prie senų medžių ir jaunų paparčių, kurie visada pasiruošę pripildyti savo gyvybingumu ir mokyti apie visos Kūrinijos vienybę. Kia Ora!

Daugiau informacijos:

www.ma-uri.org

www.ma-uri.lt 

Mokymų Naujoje Zelandijoje laikas ir trukmė bus paskelbta vėliau.

Kas pasiruošę eiti MA-URI išminties takais, kam atliepia šitas mokymas laukiami naujose MA-URI grupėse  2024 metais.

MA-URI mokymus veda MA-URI Instituto mokytojos Danutė Naujalienė ir Raimonda Mažeikaitė.

Mokymų grafikas: renkamos naujos grupės.

Registracija el.paštu:

Danutė Naujalienė - ma.uri.mokymai@gmail.com

Raimonda Mažeikaitė - raimonda@ma-uri.lt

1 tako kaina - 450 Eur. Avansas 100 Eur. Į kainą įskaičiuota mokymo programa ir apgyvendinimas.

Užsiregistravus vėliau, kaina - 480 Eur. 

Iki greito susitikimo :-)

Danutė ir Raimonda

 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |    |  prisijungti
MA-URI