MA-URI sesija nėščiosioms

MA-URI sesija nėščiosioms

Kupina švelnumo ir meilės būsimai mamai ir jos vaikeliui MA-URI® sesija nėščiosioms specialiai skirta besilaukiančioms moterims.  MA-URI® prisilietimo technika ne tik atpalaiduoja kūną ir padeda įveikti nėštumo metu varginančius fizinius negalavimus, sumažinti nugaros skausmus, kojų tinimą, bet ir suteikia galimybę pasinerti į didingas moteriškumo gelmes, padeda sutvirtinti pasitikėjimą savimi, išsilaisvinti iš nereikalingų baimių, susijusių su nėštumu, gimdymu ir motinyste. Tai tarsi mamos ir kūdikio dvasinio susijungimo ritualas, padedantis išgirsti meilės kalba mamai kalbančio vaikelio sielos balsą.

Specialios MA-URI® sesijos besilaukiančioms yra atliekamos nuo 3-čio nėštumo mėnesio iki pat gimdymo. Sesijos metu moteris guli ant šono, parenkama rami, švelni muzika, tinkama tiek mamai, tiek vaikeliui. Prisilietimo judesiai tarsi vandenyno bangos skalauja kūną. Sukuriamas saugumo, atsipalaidavimo, palaimos pojūtis, kuris padeda moteriai pasinerti į save, geriau pajausti kūdikį, užmegzti su juo ryšį ir sustiprinti meilę sau ir naujai gyvybei.

Kviečiame pasižiūrėti video Mama MA-URI nėščiųjų sesija.

* * *

Daugiau informacijos apie Mama MA-URI® sesijas nėščiosioms galite rasti oficialiame Mama MA-URI® projekto tinklapyje www.mama-ma-uri.org


     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |    |  prisijungti
MA-URI