MA-URI Bodywork sesija

Man MA-URI Bodywork sesija – tai šniokščiantis vandenynas, dūžtančios bangos jame, potvyniai ir atoslūgiai. Stebiu šią didybę ir įsiklausau, ką šiandien ji pasakys. Vandenyno paslaptis veriasi priimant Šventą prisilietimą. Pradžioje tai tarsi plaukimas savo vaka per praeitį, dabartį ir ateitį. Kiekvieną kartą būdama jo vidury susiduriu su baime ir nežinomybe – ką patirsiu, ką išgyvensiu? Ir staiga – didžiulė banga. Ji pakelia mane pakeldama manuosius prisiminimus. Tuomet ji dūžta suardydama visas naštas ir skausmą. Vėl atrieda nauja banga ir siunčia žinią, naują suvokimą – galimybę savo gyvenimą priimti kaip dovaną. Tuomet viskas nurimsta. Esu sūpuojama vandens, nurimusių bangų šiluma plūsta per kūną. Kelionė baigiasi. - - - Danutė Naujalienė

MA-URI® sesija (angl. Bodywork


Sesijos akimirka
(Roman Romas photography, © MA-URI Upė) 

MA-URI® pasauliui dovanoja savigydos ir savęs įgalinimo sistemą, pritaikytą moderniam vakarų pasaulio žmogui. Šis mokymas, gyvenimo meno filosofija bei Bodywork sistema remiasi Maorių tradicijomis, o kryptį jiems suteikia Polinezijos Navigatoriaus filosofija. Galima sakyti, kad MA-URI šaknys glūdi senovės Polinezijos principuose bei praktikose, mus pasiekusiose per MA-URI kūrėjus Hemi Hoani Fox ir Katja Fox.

MA-URI pagalba sužadinama žmogaus transformacija tam, kad visuomenėje ar savo bendruomenėje jis įgalintų save atlikti norimą vaidmenį, gyventų ir eitų savo Likimo keliu. Šiame procese viena iš naudojamų priemonių yra MA-URI® Bodywork sistema.

Per prisilietimą Bodywork sesijoje atliekami havajietiško stiliaus šokių judesiai, susieti su ilgais ritmingais rankų mostais siekiant išjudinti energijos tėkmę kūne ir prote. Prisilietimą atliekantis žmogus pasitelkia aukštą sąmoningumą, tinkamą kvėpavimą ir įsiklausymą į žmogų, kaip visumą. Jo judesius suaktyvina maoriška veiksmo energija. Visi sesijos metu atliekami judesiai yra tikslingi, jie paspartina žmogaus gijimo procesus. MA-URI sesijos metu išjudinami įsitikinimai, prisiminimai, santykiai, finansinės ir darbo situacijos, kita žmogui reikšminga patirtis (© MA-URI® Institutas).

Prisilietimas prie žmogaus atliekamas švelniausia kūno vieta – dilbiais. Jaukioje erdvėje, naudojant šiltą aliejų prie žmogaus prisiliečiama pagarbiai, su meile, parenkant individualią muziką ir ritmą.

Bodywork sąvoka apima ne tik fizinį kūną. Sesijos metu veikiami emocinis, mentalinis kūnas ir žmogaus dvasia. Tai šią sistemą skiria nuo paprasto masažo. Masažo metu didžiausias dėmesys ir rūpestis skiriamas fiziniam žmogaus kūnui, dėl to MA-URI Bodywork sesiją vadinti ‚masažu‘ yra klaidinga.

Per MA-URI prisilietimą sužadinamas žmogaus vidinis gebėjimas pačiam stiprinti save. Bodywork principų ir elementų visuma aktyvina gijimo procesus, esančius žmogaus, atėjusio į sesiją, kūne ir dvasioje. Dėl to kinta požiūris į Bodywork sesijos atlikėją kaip ‚ekspertą‘. MA-URI Savigydos meno praktikas yra tas, kuris šoka, atlieka tinkamą prisilietimą, stebi ir tarsi ‚veda‘ klientą, tačiau jis nėra ‚gydytojas‘ ar autoritetas gijimui. Savęs įgalinimo ir gijimo šaltinis yra pats žmogus.

Dieviškoje alchemijoje, apjungiančioje muziką, prisilietimą, maldą ir padėką, atjautą ir meilę, ištirpsta skausmo gniaužtai, asmeninė kančia virsta asmenine jėga ir išminties brangakmeniu. Širdis atsiveria atleidimui ir naujam pasaulio suvokimui. Spindinti vidinė tikrovė pritraukia kitokią – gražesnę ir harmoningesnę išorinę realybę: svajonės ima pildytis, atsiveria žinojimas, kas esi ir kur eini, koks žvaigždžių tau nuaustas Kelias Žemėje. 
- - - Dalia Sirutytė

MA-URI Bodywork sesijoje kiekvienas prisilietimas prie žmogaus įgalina kelti klausimus kūno atminčiai, ją sujudinti – pažvelgti į save giliau ir keistis. Žmogus atsiveria, sustiprėja, įgauna drąsos įgyvendinti svarbius pokyčius gyvenime išsilaisvinant nuo patirtų emocinių traumų, dvasinio skausmo. MA-URI įkvepia plėsti asmeninę laisvę, praturtinti santykius su aplinka, rasti atsakymus į pagrindinius Būties klausimus. Įveikiant fizinius, emocinius ir proto sukurtus apribojimus MA-URI žmogų kviečia išdrįsti eiti savo keliu.

MA-URI meilės energija yra subtili ir ypatinga, dėl to ji įgalina prisiliesti prie įvairių žmonių: sveikų ar fizinę ligą turinčių žmonių, besilaukiančių mamų, kūdikių, senjorų, kitų, vidinio šauksmo vedamų patirti MA-URI.

Ar esi bandęs kada nors eiti kur kojos veda, tiesiog pasileisti miško takeliu ir pažiūrėti kur jis nuves. Tai apie MA-URI prisilietimą. Tik čia Tau nereikia jokio miško, visi takeliai vingiuoja Tavo viduje. Kartais jie veda į žemuogių pievelę, o kartais prie vilko olos, kartais prie linksmo upokšnio, o kartais prie samanom apžėlusio raisto, kartais prie meduolių namelio... MA-URI skirtas drąsiems žmonėms, tiems, kurie nebijo pažiūrėti sau į akis. MA-URI skirtas smalsiems žmonėms, tiems, kurie nesusilaikys neatrakinę užgintų durų, kas bebūtų. MA-URI skirtas Tau, jei trokšti išgirsti angelų juoką, juoktis kartu su angelais, net jei angelai juokiasi iš Tavęs.  - - - Kristina Danienė


   
Sesijos akimirka (nuotr.R.Kondratjevo, © MA-URI Gift)

 MA-URI® sesija nėščiosioms

Kupina švelnumo ir meilės būsimai mamai ir jos vaikeliui MA-URI sesija nėščiosioms specialiai skirta besilaukiančioms moterims.  MA-URI prisilietimo technika ne tik atpalaiduoja kūną ir padeda įveikti nėštumo metu varginančius fizinius negalavimus, sumažinti nugaros skausmus, kojų tinimą, bet ir suteikia galimybę pasinerti į didingas moteriškumo gelmes, padeda sutvirtinti pasitikėjimą savimi, išsilaisvinti iš nereikalingų baimių, susijusių su nėštumu, gimdymu ir motinyste. Tai tarsi mamos ir kūdikio dvasinio susijungimo ritualas, padedantis išgirsti meilės kalba mamai kalbančio vaikelio sielos balsą.

Specialios MA-URI sesijos kūdikio besilaukiančioms yra atliekamos nuo 3-čio nėštumo mėnesio iki pat gimdymo. Plačiau apie sesiją nėščiosioms kviečiame skaityti čia.

 
Prisilietimo akimirka


MA-URI® meilės prisilietimas kūdikiams

...Koks nuostabus momentas, kai mažylis atveria savo delniukus ir ima iš džiaugsmo „plasnoti“ rankomis lyg vyturėlis...

Kūdikių kūneliai plaka Dievišku ritmu, dėl to prie jų yra ypatingas priėjimas. Su jais pasisveikinama šokiu ir paprašoma leidimo prisiliesti. Muzika parenkama ypač subtiliai – rami, švelni, lėta. Sesijos metu nenaudojami parafininiai aliejai.


Prisilietimo kūdikiui akimirka

Vaikas iki septynerių metų yra labai priklausomas nuo mamos, juos jungia ypatingas ryšys. Dėl to jei serga vaikas geriau pirmiausiai padėti jo mamai. Tuomet MA-URI sesija dažniausiai skiriama mamai ir tik vėliau vaikeliui. Jei kūdikėlis 1-2 mėnesių amžiaus – prisilietimas atliekamas tik mamai, o kūdikėlis guli greta, yra sąlytyje su mama.

Didžiausią gydančią galią turi mylintis mamos prisilietimas. Pagal Mama MA-URI® programą mamos yra mokomos kai kurių MA-URI šokių ir prisilietimo judesių, kad galėtų sukurti šventumo kupinas prisilietimo sesijas savo namuose.

Daugiau apie mokymus mamoms skaitykite skiltyje Mokymai mamoms.

MA-URI® sesijos senjorams

Tavo plaukus nutapė išmintis sidabru,
Tavo akys dar šoka valsą jaunystės dienų,
O širdis žino tiesą, tu viena ja tiki,
Visos žinios be meilės – plepalai tušti...

Didžiulį malonumą ir atgaivą MA-URI® prisilietimas gali suteikti pagyvenusio amžiaus žmonėms. Vaiką kiekvienas praeivis paglosto, priglaudžia. O senam žmogui prisilietimo ypač trūksta. Sausėja ir vysta oda, pasikeičia išvaizda, atsiranda sąnarių skausmai ir sustingimas, išsiplečia venos. Tai tik dalis pokyčių kūne. Senjorai neretai tampa nuolatiniais vaistinių lankytojais.

Švelnus meilės kupinas MA-URI prisilietimas atlieka limfodrenažinę funkciją. Sąnarių veiklai pagerinti naudojamas sąnarių mankštinimas. Kiekvienas sąnarys – energijos centras. Todėl jie turi būti sveiki ir lankstūs tam, kad energija galėtų sklandžiai tekėti. MA-URI sesija padeda atsikratyti problemų, susijusių su miegu. Pagal žmogaus galimybes parenkama kūno padėtis – sėdima arba gulima.

- - -

MA-URI praktikų Lietuvoje sukurti filmukai apie MA-URI sesiją.

MA-URI sesijos video:

www.youtube.com/watch?v=cgwq4x3dMr4&t=37s

www.youtube.com/watch?v=6g6OzkOgbO4