Atviras Europos masažo čempionatas

Šį pavasarišką žiedais kvepiantį laiką MA-URI vėl išskleidė sparnus ir palietė daugybės žmonių širdis bei jausmus.

Gegužės 18 ir 19 dienomis Palangoje vyko Nacionalinės SPA asociacijos Lietuvoje kasmet organizuojamas  Atviras Europos masažo čempionatas (angl. Open European Massage Championship). Jame šiais metais buvo suteikta galimybė praleisti 2 dienas su geriausiais savo srities specialistais iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos ir kitų šalių, pasidalinti skirtingomis patirtimis, susitikti su įvairių SPA centrų, mokyklų atstovais. Šiame čempionate dalyvavo ir MA-URI® atstovavo bei pristatė Gabija Kuzmaitė, jai padėjo Modestas Bložė.

25 dalyviai iš skirtingų šalių pirmąją čempionato dieną laikė teorinį testą ir atliko klasikinį masažą. Kitą dieną buvo pristatoma laisvoji masažo programa su SPA koncepcija. Kelių rūšių masažų technikas įvaldžiusi Gabija laisvajai programai pasirinko pristatyti MA-URI ir kartu su Modestu pademonstravo MA-URI Bodywork sesiją*. Ši patirtis neabejotinai atvėrė komisijos, dalyvių ir žiūrovų širdis įrodant, jog MA-URI sesija yra gerokai daugiau nei tik fizinis prisilietimas prie žmogaus.

Paradoksalu, tačiau Gabija čempionate užėmusi 9 vietą, prizų gavo bene daugiausiai. Tiek jai, tiek visai MA-URI Bendruomenei jie labai svarbūs. Jos ir Modesto pasirodymas buvo pripažintas ir įvertintas inovatyviausiu, nominacija The Innovator of the Open Massage Championship – Gabija Kuzmaitė (MA-URI® Bendruomenė, Lietuva). Komisija vadovavosi reglamentu ir nepriklausoma vertinimo sistema, kurios dėka įvairūs dalyviai buvo įvertinti skirtingai, tačiau šalia to buvo nuspręsta įsteigti papildomą nominaciją – žiuri simpatiją. Ši nominacija buvo įkvėpta kerinčio MA-URI grožio ir netikėto pasirodymo, prikausčiusio visų salėję esančių žmonių dėmesį ir jausmus. Rėmėjai taip pat negailėjo gero žodžio Gabijai ir pristatytam MA-URI, dalijo piniginius prizus. Kiekviena įteikta nominacija ar prizai buvo palydėti didžiule plojimų banga.

Gabija ir Modestas grįžo įkvėpti ir pakylėti. Jie dalijosi komisijos, dalyvių atsiliepimais: „Jei vertintume širdimi ir jausmais, tai visom prasmėm gautumėte pačius aukščiausius įvertinimus“, „buvo tokia energija... – nuo pradžios iki galo! Kaip jūs to pasiekėte?“, „Ši sesija sujaukė širdis ir protus. Jei norėčiau gulėti ant stalo, tai tik po šitom rankom“.  

Visos MA-URI Bendruomenės vardu dėkojame Gabijai ir Modestui, išdrįsusiems MA-URI energiją ir neaprėpiamą grožį skleisti čempionate susirinkusiems žmonėms, kurie rūpinasi kiekvieno iš mūsų fizine ir emocine gerove.

Ką tik iš Palangos grįžusi Gabija pasakoja: „Svarbu kad ir žiūrovai, ir komisija pamatė kad yra daugiau sluoksnių nei tik fizinis prisilietimas, fizinis pasaulis, realybė – daugiasluoksnė. Jie suvokė, kad yra kažkas ypatingo ir gero, kas nesutelpa į jokius rėmus. Iš tiesų visi suprato, kad yra ko mokytis. Aukščiausio lygio masažo specialistai buvo sužavėti ir pamatė, kad jie gali pasimokyti priėjimo prie žmogaus, prisilietimo šventumo. MA-URI išplėtė komisijos, žiūrovų ir kitų dalyvių ribas. MA-URI išplėtė ir mūsų ribas. Jutau didelį susijungimą, vis norisi sakyti ‚mes‘. Aš žinau, kad teoriniame teste esu ‚aš‘, o su MA-URI nuolat jaučiu žodį ‚mes‘. Modestas daug prisidėjo. Jis nebuvo tik modelis ant stalo. Jutau, kad mes dirbame mažiausiai dviese. Buvome komanda ir ruošiantis čempionatui, ir jo metu. Besiruošdami MA-URI sesijos pristatymui naudojom tuos pačius metodus – MA-URI šokį ir maldą. MA-URI metodus naudojom natūraliai pasiruošdami bei eidami į renginį. Tai nebuvo vien tik prisilietimo sesija, tai buvo MA-URI plačiąja prasme – gyvenimo kelio ir jo suvokimo. 

Kia Ora Jums, Gabija ir Modestai!


MA-URI prisilietimo akimirka čempionate


Gabija Kuzmaitė ir Modestas Bložė
- - -

* Bodywork sąvoka apima ne tik fizinį kūną. Sesijos metu veikiami emocinis, mentalinis kūnas ir žmogaus dvasia. Tai šią sistemą skiria nuo paprasto masažo. Masažo metu didžiausias dėmesys ir rūpestis skiriamas fiziniam žmogaus kūnui, dėl to MA-URI Bodywork sesiją vadinti ‚masažu‘ yra klaidinga. Plačiau apie MA-URI Bodywork sesiją kviečiame paskaityti čia.

Vėliau pasidalinsime čempionato foto akimirkomis.