Raimonda Mažeikaitė

Raimonda Mažeikaitė

MA-URI® mokymai

MA-URI® prisilietimo meno sesijos

Raimonda Mažeikaitė
+370 614 06039
raimonda@ma-uri.lt
FB: Ma-uri Mokymas
MA-URI.LT asociacijos narė 

Esu sukaupusi ilgametę kompetenciją žmogaus sveikatos, sveikos gyvensenos srityse. Virš 20 metų dirbu kineziterapeute, esu gerai susipažinusi su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos sistema ir per 20 metų praktikuoju MA-URI savigydos sistemos siūlomą pagalbą žmogui apimant visus jo sveikatos lygius (fizinį, emocinį, mentalinį, dvasinį). Nuolat gilinuosi į tai, kaip gyveno, gydė mūsų protėviai, kas juos įgalino, kaip jie sugebėdavo išgydyti neišgydomas ligas. Nuo 1998 metų vedu pirmos pakopos MA-URI® mokymus. Kvalifikaciją mokyti MA-URI® ir atlikti MA-URI® Prisilietimo meno sesijas patvirtinantys sertifikatas ir ilgalaikės praktikos (neterminuota) licensija pavaizduoti žemiau.  

- - -

Šiuo metu kuriama nauja MA-URI mokymo programa, apie kurią plačiau skaityti čia. Jau renkama nauja studentų grupė I dalies mokymams. Apie datą teirautis raimonda@ma-uri.lt

- - - 

MA-URI® mokymo idėjinė struktūra:

Fizinės realybės įvaldymas. Skiriamas dėmesys fizinio kūno sustiprinimui, mokoma meistriškai suktis buities reikaluose, atrasti džiaugsmą juose. Mokoma MA-URI šventų šokių, MA-URI principų bei filosofijos, atliekamos meditacijos ir kita veikla fiziniam kūnui stiprinti, puoselėjami sveikos gyvensenos principai. Taikomos šiuolaikinių mokslininkų žinios apjungiamos su tūkstantmete senolių išmintimi.

Emocinės realybės įvaldymas. MA-URI įrankių pagalba drįstama pažvelgti į tamsiausias savo sielos kertes: į baimes, pyktį, neapykantą, kerštą, prievartą ir kt. ir nauju suvokimu jas išgydyti, padėkojant už patirtis ir visam laikui nusimetant iki tol nešiotas naštas. Tampama savo emocijų šeimininku.

Dvasinės realybės įvaldymas. 4-5 savaičių trukmės mokymai vyksta tik Naujoje Zelandijoje (maoriškai Aotearoa) šventuose maorių namuose Marajose. Mokymus veda Katja ir Hemi Fox. Čia mokomasi MA-URI prisilietimo meno, dėmesys teikiamas gilesniam suvokimui, maldai, šventumui, susijungimui su Motina Žeme ir Tėvu Dangum, ir kt.

Tik po to, kai baigiama Mokymo programa, suteikiama LICENCIJA dirbti savarankiškai atliekant prisilietimo meno sesijas (angl. Bodywork). Norint užbaigti visą MA-URI Instituto mokymą, studentai turi paruošti dvejus baigiamuosius darbus, kurių užskaitymas suteikia teisę įgyti ilgalaikę praktikos licensiją.

- - -

Raimondos kvalifikaciją mokyti MA-URI® ir atlikti MA-URI® Prisilietimo meno sesijas patvirtinantys sertifikatas ir licensija:

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI